O nas

Polsteam Shipping Agency Sp. z o.o. powstała 1 lutego 1999 roku w efekcie przekształceń strukturalnych w ramach Grupy Polskiej Żeglugi Morskiej. Firma z siedzibą w Szczecinie objęła zakresem swej działalności wszystkie polskie porty korzystając również ze swych biur w Gdyni i Świnoujściu.

Nasza załoga, nasz główny kapitał, to starannie dobrany zespół. Naszym głównym celem jest przede wszystkim zadowolenie naszych kontrahentów, dlatego świadczymy usługi o najwyższej jakości.

Szeroka oferta Polsteam Shipping Agency Sp. z o.o. zawiera obok pełnej obsługi agencyjnej i stałej reprezentacji Armatorów w porcie, kompleksowe usługi logistyczne wraz z frachtowaniem statków,  doradztwo w zakresie transportu morskiego, a także pośrednictwo w aranżowaniu remontów, dostaw paliwa na statki i dostaw shipchandlerskich.

Będąc przedstawicielem Armatorów w porcie realizujemy również wszystkie inne nałożone przez niego zadania. Jako agent staramy się być osobą zaufania publicznego dla stron obrotu portowego.

Nasze doświadczenie obejmuje obsługę statków masowych, drobnicowych, tankowców oraz pontonów, ładunki płynne i stałe, przewożone luzem lub w kontenerach, ładunki standardowe i wymagające wysoko wyspecjalizowanej obsługi (project cargo), flotę pasażerską i okręty wojenne.

Obsługujemy ponad 300 statków rocznie w pięciu największych polskich portach, a także nieznaczną ilość w takich portach jak Kołobrzeg czy Ustka.

Współpracujemy na stałe z największymi firmami handlowymi w Europie i na świecie będąc ich zaufanym wykonawcą. Nasze nominacje agencyjne pochodzą od znanych armatorów. Dumni jesteśmy z zaufania, jakim jesteśmy obdarzani.

Port jako główne miejsce naszej pracy, firmy w nim funkcjonujące, urzędy oraz przepisy regulujące wszelkie zjawiska, z którymi spotykają się nasi kontrahenci są nam doskonale znane, istniejemy w tym otoczeniu od dawna i jak niewielu potrafimy się w nim poruszać zachowując szeroko pojęte bezpieczeństwo naszych zleceniodawców. Nasze wieloletnie dobre relacje ze wszystkimi podmiotami obrotu portowego skutkują owocną współpracą w interesie naszych stałych czy jednorazowych mocodawców i wymiernymi korzyściami.

Ufamy, że wszędzie tam gdzie my czerpiemy satysfakcję ze swojej pracy, jest ona również udziałem naszych kontrahentów.